Domy z plaskim dachem

Nowoczesny dom piętrowy z dachem płaskim, z garażem, tarasem i wygodami. Zapisz swoje extra filtry , znajdź je w jednym miejscu. Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia połaci w stopniach zasadniczej części dachu.

Projekty Domy z płaskim dachem Przestronny D40 ,15 m². Akademia budowlana Doradcy branżowi Forum budowlane Wyszukiwarka zaawansowana. Przelew płatność z góry - dostawca Poczta Polska 0 zł Za pobraniem - dostawca Poczta Polska 19 zł Przelew - dostawca firma kurierska 15 zł Za pobraniem - dostawca firma kurierska 25 zł Możliwość zwrotu: Dom jednorodzinny, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny.

Wyraźnie oddzielona część nocna od części dziennej z osobną łazienką dla rodziców.

Illecebrosus I G2 ,93 m. Pozwalaj maksymalnie wykorzysta powierzchni uytkow domu, ograniczaj straty ciepa i s bardziej wytrzymae od dachw spadzistych. Projekty domw z paskim dachem Projekty domw z paskim dachem s rzadziej wybierane przez inwestorw ze wzgldu na to, e w wielu rejonach Polski warunki zabudowy nakazuj budow domu z dachem spadzistym.

Pliki cookies uytkownik moe kontrolowa za pomoc ustawie swojej przegldarki internetowej. Nie wybrano adnych parametrw. domy z plaskim dachem

Oznacz projekt jako extra , stwórz listę ulubionych Przeglądaj i dodawaj swoje extra projekty również w aplikacji mobilnej. Bez względu na to Pracownia Domy z Wizją zamierza w przyszłości systematycznie rozwijać segment projektów nowoczesnych domów z płaskim dachem. Zobacz, co oglądają użytkownicy.

Tina Parterowy dom jednorodzinny, z dwustanowiskowym garażem utrzymany w nowoczesnym klimacie. Kubiczny D30 ,35 m². Zakupując u Nas projekt otrzymują Państwo projekt gotowy w czterech egzemplarzach. Wszelkie prawa zastrzeżone ©

  • Nie wybrano żadnych parametrów. Budowane są z niewielkim spadkiem, aby możliwe było swobodne odprowadzanie wody deszczowej.
  • Przestronny D40 ,15 m².

Uytkownikom przysuguj nastpujce prawa:. Zobacz, co ogldaj uytkownicy. Dziaka Na wsk dziak Na dziak na stoku Z wejciem od poudnia Oferta dla Dewelopera Wszystkie projekty dla dewelopera Dwurodzinne Projekty domw bliniaczych Projekty domw szeregowych Intensywna zabudowa jednorodzinna Domy wielorodzinne Dla Biznesu Maa architektura Garae, co ogldaj uytkownicy, przewidziany dla wieloosobowej rodziny, domy z plaskim dachem ogldaj uytkownicy. Zobacz, budynki gospodarcze Altany ogrodowe Dodatki Tablica budowy.

W kolekcji wystepuj projekty domw z garaem jedno i dwu-stanowiskowym lub bez garau.

Projekty domów z płaskim dachem

Każdy projekt świetnie wygląda w ponadczasowej bieli elewacji. Główną zaletą dachów płaskich jest to, że pozwalają na zagospodarowanie całej powierzchni piętra. Reprezentacyjny dom piętrowy o charakterze rezydencjonalnym  z garażem dwustanowiskowym, niepodpiwniczony. Projekty domów z płaskim dachem nie nawiązują do konkretnej epoki i nie kojarzą się z architekturą regionalną.

Popularne Najnowsze projekty domw Polecane projekty Domy jednorodzinne Tanie w budowie Wszystkie projekty domw Wielko Projekty maych domw do m2 Projekty rednich domw m2 Projekty duych domw ponad m2 Styl Nowoczesne Tradycyjne W dwch stylach Projekty dworkw Mae rezydencje Wille, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu, wiaty, domy z plaskim dachem.

Popularne Najnowsze projekty domw Polecane projekty Domy jednorodzinne Tanie w budowie Wszystkie projekty domw Wielko Projekty maych domw do m2 Projekty rednich domw m2 Projekty duych domw ponad m2 Styl Nowoczesne Tradycyjne Nie ma że się nie da dwch stylach Projekty dworkw Mae rezydencje Wille, wiaty, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu. Duy, rezydencje Nietypowe projekty Kondygnacje Z piwnic Parterowe Z poddaszem uytkowym Pitrowe Funkcje Bez garau Z garaem 1-stanowiskowym Z garaem 2-stanowiskowym Z kotowni na paliwo stae Ze stropem Teriva Z gabinetem na parterze Domy dwuetapowe Dwupokoleniowe oraz z senioratk Z antresol Dach Z dachem 2-spadowym Z dachem 4-spadowym Z dachem paskim Dziaka Na wsk dziak Na dziak na stoku Z wejciem od poudnia Oferta dla Dewelopera Wszystkie projekty dla dewelopera Dwurodzinne Projekty domw bliniaczych Projekty domw szeregowych Domy z plaskim dachem zabudowa jednorodzinna Domy wielorodzinne Dla Biznesu Maa architektura Garae.

Dom jednorodzinny przewidziany dla wieloosobowej rodziny. Popularne Najnowsze projekty domw Polecane projekty Domy jednorodzinne Tanie w budowie Wszystkie projekty domw Wielko Projekty maych domw do m2 Projekty rednich domw m2 Projekty duych domw ponad m2 Styl Nowoczesne Tradycyjne W dwch stylach Projekty dworkw Mae rezydencje Wille, domy z plaskim dachem, rezydencje Nietypowe projekty Kondygnacje Z piwnic Parterowe Z poddaszem uytkowym Pitrowe Funkcje Bez garau Z domy z plaskim dachem 1-stanowiskowym Domy z plaskim dachem garaem 2-stanowiskowym Z kotowni na paliwo stae Ze stropem Teriva Z gabinetem na parterze Domy dwuetapowe Dwupokoleniowe oraz z senioratk Z antresol Dach Jak zbierać punkty payback dachem 2-spadowym Z dachem 4-spadowym Z dachem paskim Dziaka Na wsk dziak Na dziak na stoku Z wejciem od poudnia Oferta dla Dewelopera Wszystkie projekty dla dewelopera Dwurodzinne Projekty domw bliniaczych Projekty domw szeregowych Intensywna zabudowa jednorodzinna Domy wielorodzinne Dla Biznesu Maa architektura Garae, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu, reprezentacyjny dom w duchu wczesnego modernizmu.

Niebanalne i ekonomiczne. Projekty domów z płaskim dachem.

Swoim pełnym programem funkcjonalnym zapewnia komfort i wygodę osobowej rodzinie. Promptus I G2 ,09 m². Należy pamiętać, że nowoczesne dachy płaskie nie są idealnie poziome. Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez Novio.

Projekty domów z płaskim dachem Projekty domów z płaskim dachem są jednoznacznie kojarzone z architekturą nowoczesną, która zyskuje coraz więcej entuzjastów.

Moliwo przygotowania gotowych kosztorysw. Projekt wewntrznej instalacji sanitarnej Schemat instalacji obejmujcy instalacj wodno-kanalizacyjne, C. Nowoczesny projekt dla indywidualistw cenicych styl i unikalno, domy z plaskim dachem. Projekt wewntrznej instalacji sanitarnej Schemat instalacji obejmujcy instalacj wodno-kanalizacyjne, stwrz list ulubionych.

Oznacz projekt jako extraaby moliwe byo swobodne odprowadzanie wody deszczowej. Oznacz projekt jako extrastwrz list ulubionych. Kady projekt wietnie wyglda w ponadczasowej bieli elewacji! jak wyciac fragment filmu

Gotowe projekty domów

Nowoczesny dom z płaskim dachem, tarasem na piętrze i garażem dwustanowiskowym. Zx1 Nowoczesna kubiczna bryła z tarasem i galerią na piętrze oraz garażem na 2 auta. Dopiero na podstawie zaadaptowanego projektu można uzyskać pozwolenie na budowę.

Mae domy - do m 2. Na parterze zaprojektowano pokj dz. Mae domy - do m 2.

Autor: Solak
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow