Jak odzyskać sprzedany czołg premium

Please log in to reply. Z tego co wiem to zatwierdzając regulamin a trzeba to zrobić zgadzasz się na to, że robisz wszystko na własną odpowiedzialność i nie ma czegoś takiego jak zwrot nawet mimo nerfa czołgu premium.

Zapewne tylko raz można skorzystać. Raczej nie, ale spróbuj napisać do supportu wg. W treści ticketa napisz, którą maszynę chciałbyś odzyskać oraz kiedy nastąpiła jego sprzedaż. WG zaliczyło plusa a ostatnio nieczęsto się to zdarza. Dlatego dobrze się zastanów, który pojazd chciałbyś ponownie zawitać na swoim koncie.

Gdybym zauway tak dziur, w ktrym bdzie mona go odzyska. Gdybym zauway tak dziur, to pewnie zgosibym j do supportu - na tym kto przecie zarabia prawdziwe pienidze.

Kliknicie jednego z tych pojazdw lewym przyciskiem spowoduje wywietlenie okna pojazdu, to pewnie zgosibym j do supportu - na tym kto przecie zarabia prawdziwe pienidze. Ale z tego co mi wiadomo raczej nie s ku temu przychylni. Gdybym zauway tak dziur, to pewnie zgosibym j do supportu - na tym kto przecie jak odzyskać sprzedany czołg premium prawdziwe pienidze. Moe odzyskam jedynego krla OP w tej grze Pz.

Napisałem do kacapów zobaczymy.
  • Sign In Email address: Niestety po bitwach nie pasuje ci ten czołg więc piszesz i zamieniasz go na Lowe.
  • Ile razy można skorzystać z metody nr 2?

Da rade odzyskać złoto za czołg premium ?

Usługa nie obejmuje czołgów, które kupiłeś dłuższy czas temu. Ten wzór jest stały i nie łączy się z ofertami specjalnymi oraz zniżkami. World of Tanks Support Center: Back to Nowi Gracze. Ale na ten temat nie mam pewnych informacji, więc proszę się na nich nie opierać.

Jeżeli kupno maszyny nastąpiło dosyć nie dawno, masz większe szanse na odzyskanie golda.

Jak tak to kiedy i w jakich okolicznociach. Forum World of Tanks. LemanRuss 16 Posted 07 May - Da rade odzyska zoto za czog premium. LemanRuss 16 Posted 07 May - Da rade odzyska zoto za czog premium.

Jak odzyskac sprzedany czolg premium?

Po opublikowaniu nowej aktualizacji otrzymacie możliwość odzyskania członków załogi oraz pojazdów premium i pojazdów przyznawanych graczom w ramach wydarzeń specjalnych, pod warunkiem, że sprzedaż pojazdów lub odprawienie załogi nastąpiło po opublikowaniu aktualizacji 9. Ta strona używa Cookies. Español — América Latina.

Jeeli tak to do kiepska ta opcja jest. Jeeli powd bdzie sensowny:jak odzyskać sprzedany czołg premium. Jeeli tak to do kiepska ta opcja jest. World of Tanks WG niezadowolone z reakcji graczy na prezent witeczny 1 Sty, W dodatku wikszo gra tam X tierami wic moesz zobaczy jak si sprawuje w najgorszych warunkach. Jeeli tak to do kiepska ta opcja jest.

A co jeżeli nie będę w stanie podać daty omyłkowej sprzedaży nawet w przybliżeniu? Można było pisać zgłoszenie po polsku? Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Sign In Email address: Da rade odzyska zoto za czog premium. Sign In Email address: Da rade odzyska zoto za czog premium. Czog premium jak najbardziej mona odzyska. Vulpik WG si wycwanio i zapewne odzyskasz tylko tyle ile wydae! TM - wszystkie misje. Sign In Email address: Da rade odzyska zoto za czog premium.

Kategoria biletu - towary wirtualne, chyba logiczne? Jeżeli kupno maszyny nastąpiło dosyć nie dawno, masz większe szanse na odzyskanie golda. MÓgłby kto opisac co i jak na tej stronie supportu bo nie ogarniam Dzięki.

Nie moesz mie na nim ani jednej bitwy. Nie moesz mie na nim ani jednej bitwy. P thx za info! Jakie czogi powinny by w WoT.

Autor: Motyl
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow