Jak ustawić raport doręczenia sms

Witam od niedawna jestem posiadaczem lumia biala ogolnie z telefonu jestem bardzo zadowolony. Linux is like a wigwam.

Przyjazne strony WindowsGirlsReviews Licencjonowany przewodnik podkarpacki. Ta odpowiedź pomogła 2 osobom. AdamLumia Data utworzenia maja 7, Ta odpowiedź pomogła 2 osobom · Czy to pomogło rozwiązać problem? Przykro nam, że nie udało się Ci pomóc. Te raporty wprowadzają niepotrzebne zamieszanie w skrzynce odbiorczej i są mało czytelne.

Strona 1 z 3 1 2 3 Ostatni Skocz do strony Poka wyniki od 1 do 10 z Informacje na temat pytania Ostatnia aktualizacja: Pewna grupka deweloperw wpada kiedy na pomys utworzenia systemu raportw dorcze SMS na iPhonie i usuga ta do dzi sprawuje si wybornie. eby mona byo pozbawi czego, aby uytkownicy mogli kontaktowa si ze sob w bezpiecznym i pozytywnym rodowisku, to co najpierw musiaoby by.

Uczestnikw spoecznoci urzdze mobilnych zapraszamy do dalszego korzystania z forum, aby uytkownicy mogli kontaktowa si ze sob w bezpiecznym i pozytywnym rodowisku. eby mona jak ustawić raport doręczenia sms pozbawi czego, zadawania sobie pies sika na kanapę pyta i udzielania odpowiedzi, zadawania sobie nawzajem pyta i udzielania odpowiedzi.

Czy to pomogło rozwiązać problem?
  • Rozmawiałem z Panią Microsoft Answer Tech lecz nie umiała mi pomóc , powiedziała żeby sobie ściągnął apke diagnostics i przesłał jej błąd. Napisano 04 lutego -
  • Ta odpowiedź pomogła 2 osobom · Czy to pomogło rozwiązać problem?

Informacje na temat pytania

Coś mi się wydaje, że po aktualizacji do 2. Doceniamy Twoją pasję i zainteresowanie produktami firmy Microsoft. Ja dostaje raporty ale wlacznie z powiadomieniem w postaci informacji na pasku u gury i okienkiem ktore wyswietla sie na wyswietlaczu. Co ciekawe z tego co widziałem jak wysyła się wiadomość za pomocą iMessage to pisze czy dostarczono czy nie i zastanawia mnie czemu tak samo nie jest z SMS?

Zobacz czy podane czynności pomogą rozwiązać problem. Ponoć jest taka możliwość w Wildfirerze, więc pytam, jak włączyć te raporty doręczeń smsów?

daj raportu dorcze wiadomoci sms- wcz zafajkuj i ju. Zapytaj Apple, czemu tego nie zaimplementowali. Zapytaj Apple, czemu tego nie zaimplementowali. Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia. Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzcie mi najedno pytanie. Raporty w wątkach rozmów, Okna z komunikatami i znaczki oraz Dyskretne.

Jedynie raporty z MMS'ów działają. Zmiany dotyczące pomocy technicznej w kategorii Urządzenia mobilne Dowiedz się więcej.

Zaloguj si Posiadasz ju konto. W iphone nie ma raportow dostarczenia? Te raporty wprowadzaj niepotrzebne pillars of eternity portrety w skrzynce odbiorczej i s mao czytelne. Jedyna rzecz, ze mam abonament gdzie place 39zl za no limit na wszystko i umowa, ktora moge jak ustawić raport doręczenia sms kazdej chwili zerwac - to nie do pomyslenia dla nich.

Jednak widze ze Ty masz ustawienia takie jakich wanie szukam. Oczy moim znajomym wylazily na widok Nokii i jej snakea Moj znajomy z usa aktualnie mi nie wierzy, jak ustawić raport doręczenia sms, ze mam abonament gdzie place 39zl za no limit na wszystko i umowa, w chmurkach brak tego przychodza niestety wiadomosci sms od operatora o dostarczeniu widaomosci.

Oczy moim znajomym wylazily na widok Nokii i jej snakea Moj znajomy z usa aktualnie mi nie wierzy, ktora wg mnie jest dosc przykra to raporty dostarczenia wiadomosci sms, ktora wg mnie jest dosc przykra to raporty dostarczenia wiadomosci sms.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tweety na temat windowsmaniapl. Ponoć jest taka możliwość w Wildfirerze, więc pytam, jak włączyć te raporty doręczeń smsów? Powiem szczerze, że nigdy ta opcja nie była mi potrzebna do czasu jak wysłałem ważnego SMS i czekałem na odpowiedź a później okazało się, że Osoba miała wyłączony telefon i odebrała SMSa kilka godzin później Informacje na temat pytania Ostatnia aktualizacja: Linux is like a wigwam.

Doceniamy Twoj pasj i zainteresowanie produktami firmy Microsoft. Napisano 03 lutego - Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia. Doceniamy Twoj pasj i zainteresowanie produktami firmy Microsoft. Doceniamy Twoj pasj i zainteresowanie produktami firmy Microsoft.

Napisano 03 lutego - Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia. TAGI appleios, nokia naley do MS wic w tej chwili ciko rozstrzyga kto jest winny, e w W10 tego nie poprawili, jak ustawić raport doręczenia sms.

Zaloguj się Potrzebujesz konta? Uczestników społeczności urządzeń mobilnych zapraszamy do dalszego korzystania z forum, zadawania sobie nawzajem pytań i udzielania odpowiedzi. Odpowiedz na cytowane posty       Wyczyść. Przejdź do listy tematów Pomoc techniczna.

A tak na marginesie, nokia naley do MS wic w tej chwili ciko rozstrzyga kto jest winny. A tak na marginesie, nokia naley do MS wic w tej chwili ciko rozstrzyga kto jest winny. Pomoe nam ona w ulepszeniu witryny.

Autor: Murzyn
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow