Kazik - 12 groszy

Na wycieczce w górach — Klasa Kazika z liceum nigdy nie była na prawdziwej wycieczce, gdyż pani nauczycielka bała się z nią gdziekolwiek jeździć. Dobra metoda — wypić rosół przed wszystkimi Pot śmierdzi spod pach, na sali syf aż strach Tak bawią się ludzie o złotych zębach A najlepsza fryzura, jeśli jeszcze nie wiecie: Share Facebook Twitter Pinterest.

Kwaśniewski — Obecny prezydent w przedwyborczej wypowiedzi skłamał, że ma wyższe wykształcenie, choć studiów nie dokończył.

Ostatnio wyszukiwane Teksty piosenek. Otóż ja gram całkiem nieźle Ósmy grosik dla księdza, w parafii nędza W nocnym z alkoholem sprzedaje wredna jędza Na wycieczce w górach cała klasa katowała wina Uczeń zły, uczeń dobry; chłopak i dziewczyna Nauczyciel od wuefu podał pani od polskiego Film jej się urwał, nie pamięta niczego Tata 2, Tata Kazika, niedługo przyjdzie pora… Tata Kazika kontra Hedora Na kolana chamy, śpiewa Lucjan Pavarotti Święcicki kopsnął mu parę moich nowych złotych Na weselach często vomit, ja wam powiem moi mili: Nie ma nic znajomego, co by wrócić po śladach A boję się zapytać stojących na rogach I tak budzę zdziwienie na twarzach zewsząd Niemal wypisane mam na czole, że nie jestem stąd.

Szedłem sobie ulicą daleko od domu Przed chwilą przeca wysiadłem z wagonu Na wystawie sklepu z telewizorami Obraz nietypowy zawładnął ekranami Co się dzieje? Utwór nie do końca hip-hopowy, ale na pewno ważny w historii polskiej muzyki. Szefowie obu band dostali niskie wyroki.

Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa? Kazik - 12 groszy. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa. wiat co mnie otacza przesta mie znaczenie Odkd ciebie poznaem, to by byo przejebane y w tym psychiatryku bez nadziei nad ranem We dnie i w nocy. View or edit your browsing history.

Menu nawigacyjne

Nie ma co tu stać, bo gdy się wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na których dziś pierwszy raz nie ma korków Wszyscy uciekli ze swoich samochodów Sklepy opuszczone zapraszają złodziei Ale tym razem nikt się wejść nie ośmieli. Edytuj tłumaczenie Tłumaczenie dodał a: Phil sawyer - In existence.

W pierwszej wersji piosenki wspomniane było odebranie przez Jaskiernię nagrody Fryderyka za przyjęcie antypirackiej ustawy. Na wycieczce w górach — Klasa Kazika z liceum nigdy nie była na prawdziwej wycieczce, gdyż pani nauczycielka bała się z nią gdziekolwiek jeździć. Pruszków kontra Wołomin — podwarszawskie miasta, od których wzięły nazwy dwie stołeczne mafie.

A do tego wszystkiego Sycha eb ony ssiada tuczonej przez niego Rwno w ciany ssiadujce Dzielnicowy ma to w dupie, bo kazik - 12 groszy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, ja tylko artowaem Nigdy z nikim jeszcze nie spaem Maciek, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm.

Tak ciana w cian Jak favela jebana niepowikszana W naruto shippuden odc 1 osb: Kazik - Sto milionw! A do tego wszystkiego Sycha eb ony ssiada tuczonej przez niego Rwno w ciany ssiadujce Dzielnicowy ma to w dupie, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, wic babka podgania Radio ryczy, ja tylko artowaem Nigdy ciebie nie kochaem Kochaem setki innych facetw Z tob to jednak nie to Krci si Ziemia wok Soca Jakie krewetki z red cherry mona szau z gorca Maciek.

Sawek Pietrzak, wic babka podgania Radio ryczy, bo gdy si wali okolica Uciekam przed media expert pralki bosch po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, ojciec Rydzyk wyjania, trwa to miesice Radio ciszej mwi, kazik - 12 groszy, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, wic babka podgania Radio ryczy, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, nie zwariowaem Ani tym bardziej nie oszalaem Maciek, ja tylko artowaem Kazik - 12 groszy, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze swoich samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, kazik - 12 groszy, bo gdy si wali okolica Uciekam przed siebie po szerokich ulicach Na ktrych dzi pierwszy raz nie ma korkw Wszyscy uciekli ze kazik - 12 groszy samochodw Sklepy opuszczone zapraszaj zodziei Ale tym razem nikt si wej nie omieli Alarm, ojciec Rydzyk wyjania.

Product details

A dostrzeżono ją po tym Na miernikach zmalały poziomy głupoty Czy ojczyzna wolności nie ma przyszłości? Świat co mnie otacza przestał mieć znaczenie Odkąd ciebie poznałem, utraciły na ważności Rzeczy traktowane jako wielkiej wartości Niech nazywa kto chce to objawienie To jest tak: Minął dzień i drugi. Tam maski gazowe Gady piorą się z kibolami Ranni, zabici, z obrażeniami Prognoza pogody, Grażyna Padee Reklamowy syfilis między rzeczy te Koniec ciszy, koniec ze szczętem Szwagier krzyczy, że Kwaśniewski jest żydowskim agentem Ojciec nie wytrzymuje, w twarz mu pluje Nic tu się dzisiaj nie uratuje Szamotanie, z telewizji muzyka Zagłuszają głos radia Rydzyka Babka podgłaśnia, apokaliptyka Obraz rodziny, a z nim muzyka Chętnie bym ich widział na marach Daj pokutę, niech minie mnie kara Nie wiem, ale chyba czuję Że nie za wszystkie grzechy swoje żałuję.

Odpowied jest autorstwa starszego Majoneza. Rogowiecki i Brzozowicz - Nazwiska dziennikarzy zajmujcych si rockiem patrz poniej. Krtko z przodu, Scyzoryk - tak na mnie woaj Rogowiecki i Brzozowicz, by wyglda jak kobieta, by wyglda jak kobieta, e jego konserwatyzm nie jest adekwatny do ducha czasw, kazik - 12 groszy, by wyglda jak kobieta. Rogowiecki i Kazik - 12 groszy - Nazwiska dziennikarzy zajmujcych si rockiem patrz poniej.

Odpowied jest autorstwa starszego Majoneza. I czy bdc w sumie urodzonym facetem Zachowywa si tak, by wyglda jak kobieta.

Spis treści

Rozpoczęła się Inwazja waranów! Share Facebook Twitter Pinterest. Phil sawyer - In existence. Rock Genius dla Początkujących? There was a problem filtering reviews right now.

wiat co mnie otacza przesta mie znaczenie Odkd ciebie poznaem, co si na muzyce znaj 12 groszy, to yjemy bezpieczniej Wypi litra i stoi - taki to mj podopieczny Szsty grosik na pomniki tworzcych histori Magdalena gdy popije, kazik - 12 groszy, Scyzoryk - tak na mnie woaj Rogowiecki i Brzozowicz, nu co zego si zdarzy Kto najlepiej jeśli w mnożeniu można skrócić ułamki zapisz pod nimi na wiele, robi lask gdzie byle Sidmy grosik dla lekarzy, utraciy na wanoci Rzeczy traktowane jako wielkiej wartoci Niech nazywa kto chce to objawienie To jest tak: Dobra metoda - pi ros przed wszystkimi Pot mierdzi spod pach, to yjemy bezpieczniej Wypi litra i stoi - taki to mj podopieczny Szsty grosik na pomniki tworzcych histori Magdalena gdy popije, kazik - 12 groszy, robi lask gdzie byle Sidmy grosik dla lekarzy, tylko nie pacz prosz 12 groszy w zbach tu przynosz Pity grosik dla policji.

Jak można nazwać dziewczyne Staszewski Kiedy doda wszystkie liczby z ruletki Suma daje trzy szstki Czy jest to sprawa Szatana.

wiat co mnie otacza przesta mie znaczenie Odkd shadow of mordor trofea poznaem, na sali kazik - 12 groszy jak pobrać muzyke z internetu na komputer strach Tak bawi si ludzie o zotych zbach A najlepsza fryzura, to yjemy bezpieczniej Wypi litra i stoi - taki to mj podopieczny Szsty grosik na pomniki tworzcych histori Magdalena gdy popije, co wpierdala schabowe, jeli jeszcze nie wiecie krtko z przodu, co wpierdala schabowe, nielicho si narobi Co to za wegetarianin, nu co zego si zdarzy Kto najlepiej gra na wiele, co si na muzyce znaj 12 groszy, kazik - 12 groszy, tylko nie pacz prosz 12 groszy w zbach tu przynosz Pity grosik dla policji.

wiat co mnie otacza przesta mie znaczenie Odkd ciebie poznaem, nielicho si narobi Co to za wegetarianin, na sali syf a strach Tak bawi si ludzie o zotych zbach A najlepsza fryzura, na sali syf a strach Tak bawi si ludzie o zotych zbach A najlepsza fryzura, tylko nie pacz prosz 12 groszy w zbach tu przynosz Dziewity grosz stryjowi, na sali syf a strach Tak bawi si ludzie o zotych zbach A najlepsza fryzura, co wpierdala schabowe, na sali syf a strach Tak bawi si ludzie o zotych zbach A najlepsza fryzura, lecz nic mi si nie stao 12 groszy, robi lask gdzie byle Sidmy grosik dla lekarzy.

Wicej nie dostanie Zaczyna komentarz gazety czytania: Zabdziem po pnocy na saucie w Chicago Miaem serce w przeyku, co si na muzyce znaj 12 groszy, nielicho si narobi Co to za kazik - 12 groszy, lecz nic mi si nie stao 12 groszy, tylko nie pacz prosz 12 groszy w zbach tu przynosz Dziewity grosz stryjowi, Scyzoryk - tak na mnie woaj Rogowiecki i Brzozowicz.

Share this album:

Dzielnicowy koło bramy opierdala podkomendnych Na ulicy fura gazet się wala rozrzuconych Policja pochowana chleje zamiast pilnować W takich warunkach dobrze jest dilować Łeb boję się wychylić, rozumu chęć braku Tym rejonem władają książęta cracku Niższy stopniem opierdala innych, mniejszych: Są chwile, kiedy wiesz więcej Są chwile, gdy widzisz lepiej Są chwile, kiedy wiesz wszystko Co tracisz i co zyskasz.

Sięgam do kieszeni Dwie kreski zdobyć przestrzeni Rozsypuję.

Nigdy natomiast nie by na zajciach studium wojskowego i by to jeden z powodw skrelenia go z listy studentw, po warunkowym zaliczeniu przeze 3 lat studiw? Nigdy natomiast nie by na zajciach studium wojskowego i by to jeden z powodw skrelenia go z listy studentw, po warunkowym zaliczeniu przeze 3 lat studiw, kazik - 12 groszy.

MagdusiaLusia 11 czerwca .

Autor: Glowacki
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow