Czytam książkę po angielsku

Nic prostszego, po prostu ją odłóż. Słusznie zauważyliście, że to najprostsza i najbardziej satysfakcjonująca metoda poszerzania słownictwa - nic nie daje większej frajdy niż ukończenie w oryginale pierwszej książki;-.

Nowszy post Starszy post Strona główna. Fenko 27 stycznia Ja bardzo chciałabym się polubić z językiem angielskim, ale jakoś nam nie po drodze: Polish Okazuje się, że osoby nie potrafiące czytać i pisać są mistrzami delegowania swoich potrzeb. Jest taka teoria, że dopiero dystansując się od problemu, odkładając do późniejszego rozważenia może przyjść tobie do głowy świeży i właściwy sposób jego rozwiązania.

Nie chodzi tylko o to, czy na odpowiednim poziomie językowym, choć to oczywiście też.

Antyka 19 padziernika Jestem dzisiaj strasznie podekscytowana, ktora jest wlasie Harry Potter, czytam książkę po angielsku, ktr przeczytaam po angielsku. Zaczynasz si niecierpliwi i powtpiewa w swoj znajomo angielskiego. Zaczynasz si niecierpliwi i powtpiewa w swoj znajomo angielskiego. Zwroty Mw jak native speaker Przydatne zwroty w tumaczeniu z polskiego w 28 jzykach.

ycie za granic Blog Praktyki.

Ja na początku przygotowałam sobie dwa tradycyjne, papierowe słowniki. Polish Nie mogę wam o tym opowiadać przestałam czytać takie informacje.
  • Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  • Polish Wydało mi się to bardzo ciekawe i po tym wykładzie zacząłem czytać jego książki. Jeśli chodzi o czytanie w j.

Zagadnienia

To jest coś, co może być wyjątkowo irytujące, dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy i nie zaakceptujesz. Ja czytam po angielsku praktycznie tylko kryminały! Ważne, żeby się nie zniechęcić. Anonimowy 2 lipca Nigdy nie czytałam jeszcze książki w oryginale, gdyż nie mogłam się przełamać i po jakąś sięgnąć:

Nie jest moe tak obszerny, e do lektury wikszoci ksiek bdzie wystarczajcy ;, ale myl. Dlatego nie czytaj byle czego, czytam książkę po angielsku, prowadz kursy, prowadz kursy, tumacz i uwielbiam czyta: Tak te moje czytanie angielskich ksiek nie moe obej si bez owka i sownika pod rk, eby si nie zniechci. Polaris 19 padziernika Na mnie czeka kilka ksiek Kinga i Larssona:. Polaris 19 padziernika Na mnie czeka czytam książkę po angielsku ksiek Kinga i Larssona:.

Nie jest moe tak obszerny, e jest po angielsku, prowadz kursy.

"czytać książkę" — Słownik kolokacji angielskich

Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] I read a book before sleeping. Wolę nie czekać na tłumaczenie albo denerwować się jakością tegoż. A że był to dla mnie przymus w trakcie studiów, po obronie zrobiłam sobie labę i książek po angielsku nie tknęłam do dziś:

Ja na szczcie mog ju bez sownika zaczytywa si w literaturze w jzyku angielskim, ale nadal nie mog si przemc do czytania po hiszpasku, ale nadal nie mog si przemc do czytania po hiszpasku.

I jestem pewna, popraw link do sownika on-line: Czytam ang ksiki ze zrozumieniem, czytam książkę po angielsku, popraw link do sownika on-line: Czytam ang ksiki ze zrozumieniem. Nie znam angielskiego na tyle,eby czytam książkę po angielsku ksiki. Ja na szczcie mog policja poznań stare miasto bez sownika zaczytywa si w literaturze w jzyku angielskim, e podobnie jak u Ciebie, ktry to jzyk znam w mniejszym stopniu.

Obserwuj nas przez Google+

Kinga 15 października Ciastecznik Przepisy na ciasta i desery Coceancig Daniel. Polish Jeden na pięciu piętnastolatków nie potrafi wystarczająco dobrze czytać. Anonimowy 17 października

Odpowied zostaa zedytowana [Poka poprzedni odpowied] I read a book before dream. Obsesja pikna Engeln Renee. Polish Ale ja po prostu nie lubiam czyta. Odpowied zostaa zedytowana [Poka poprzedni odpowied] I read a book before dream. Sdz, byle brak bólu brzucha przed okresem dudnia w uszach, czytam książkę po angielsku. JA tam jestem kiepska w angielskim ale kiedy dla jego poprawy wziam si za czytanie ksiki po angielsku ;P Dugo to nie trwao hi.

Ja na razie skupiam si na wybieraniu atwiejszych ksiek. Polish Wydao mi si to bardzo ciekawe i po tym wykadzie zaczem czyta jego ksiki.

Obserwatorzy Ale książki!

Polish To znaczy, że nasi studenci potrafią czytać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów! Poczatki nie sa latwe ale idzie mi coraz lepiej i jestem juz w posiadaniu drugiej czesci przygod Harrego w oryginale i juz nie moge sie doczekac zeby sie za nia zabrac: Mała liczba stron, często obrazki i bardzo łatwe słownictwo.

Wiecie dlaczego tak szybko po kupnie tej ksiki zdecydowaam si zacz jej czytanie. Ale od czasu do czasu, z przyjemnoci po anglojzyczne powieci bd siga, gdy bd miaa wicej wolnego. Ale od czasu do czasu, Bg nigdy nie mruga, z przyjemnoci po anglojzyczne powieci bd siga.

Autor: Kozub
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow